Hakkımızda

MA Akaryakıt


MA Akaryakıt Eskişehir – Paşakadın bölgesinde alanında uzman kadrosuyla sektöründe modern bir akaryakıt istasyonu olup birçok alanda ticari faaliyetlerini sürdüren grup şirketlerimizden biridir.

MA Akaryakıt Royal Dutch Shell, Shell ve Royal Dutch şirketlerinin birleşmesiyle ortaya çıkan, Hollanda kökenli dünyanın en önemli akaryakıt şirketlerinden Shell’in satış noktası olup istasyonumuzda aynı anda 8 adet aracın akaryakıt ihtiyacı giderilebilmektedir.

İstasyonumuzda Benzin, Dizel ve Lpg cinsi araçlarınıza güvenilir şekilde yakıt temin edebilirsiniz. MA Akaryakıt verdiği güven hissinin yanında araçlarınızı yıkayabileceğiniz ve araçlarınızın lastiklerinin havasını rahat bir şekilde kontrol edebileceğiniz hizmetleri de sizler için sunmaktadır.

24 saat sıcak kahvemizin bulunduğu cafemizde Shell’in en yenilikçi konsepti olan Select Market ile gıda ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

150 kişilik kapasitesi olan Restaurant- Cafemiz iki bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bölgenin en iyi aşçılarının çalıştığı restaurantımızda Genel Türk Mutfağı ve Yöresel Yemeklerin yanı sıra Fastfood ürünleri alkolsüz olarak servis yapılmaktadır. Restaurantımız prensip ve kalite gereği yerel, doğal ve organik ürünleri tercih etmektedir.

MA Akaryakıt istasyonun bütün alanlarında nakit alışverişlerinizin yanında kredi kartınızla da alışveriş yapabilirsiniz.

Araç tanıma sistemimizle sürekli bizi tercih eden müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlıyoruz. Ekonomik koşullara göre daima değişen akaryakıt fiyatlarına karşın her zaman müşterileri odaklı düşünüyoruz.

İstasyonumuz ağır vasıtalar için ikmal bölümlü mimarisiyle de oldukça güvenlidir.

MA Akaryakıt kendi alanında uzman eğitimli personellerle çalışmayı misyon edinmiştir. Her şartta ekip çalışmasına dikkat ederek güler yüzlü personeliyle misafirlerinin memnuniyetini amaçlar.

Dinlenme Tesisimiz


Kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ticari bir ilke olarak gören MA Akaryakıt uzun yol şoförleri ve aileler için sıcak bir aile ortamı oluşturduğu 2 Aile Suiti ve 6 çift kişilik odası bulunan dinlenme tesisiyle daha keyifli yolculuk imkânı sağlıyor.

Dinlenme tesisimizde yolcularımızı misafirimiz gibi ağırlayarak sağlıklı bir şekilde seyahatlerine devam etmelerinde yardımcı oluyoruz.

Alışveriş Mekânımız


300 m2 kapalı alanlı 6 farklı işyerimiz ve 200 m2 Pazar Yerimiz ile misafirlerimize doğal alışveriş imkanı da sunuyoruz.

Doğal ev ürünleri, yerel ürünler, organik yaş ve kuru ürünler, konserve, turşu ve reçel çeşitlerinin yanı sıra yerel tekstil ürünleri hediyelik ürünler ve süs eşyaları alışveriş mekanımızdan temin edilebilmektedir.

MA Akaryakıt ve Dinlenme Tesisi Eskişehir-Paşakadın’da ziyaretinizi bekliyor.

MA Akaryakıt


MA Akaryakıt Eskişehir – Paşakadın’da kurulan modern bir akaryakıt istasyonu olup birçok alanda ticari faaliyetini sürdüren grup şirketlerimizden biridir.

Aynı anda 8 araca dolum yapabilme

2 aile suit ve 6 çift kişilik odalı otel

150 kişilik restaurant & Cafe

Toplam 500 m² açık ve kapalı alışveriş merkezi